• Łóżeczka

Komfort podczas podróży z niemowlakiem

Podróżowanie z małym dzieckiem może być trudne, ale istnieje wiele sposobów, aby uczynić je bardziej komfortowym dla Ciebie i Twojego dziecka. W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo produkty, które ułatwią dziecku aklimatyzację w nowym miejscu oraz sprawią, że podróż stanie się przyjemnością a nie wyzwaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Łóżeczka turystyczne dla dzieci

Łóżeczka turystyczne to rodzaj przenośnych łóżeczek dla dzieci, które są przeznaczone do użytku podczas podróży. Są one składane i lekkie, co ułatwia transport i przechowywanie. Łóżeczka posiadają pokrowiec, w który z łatwością je spakujesz. Posiadamy klasyczne łóżeczka turystyczne, ale także łóżeczko dla niemowlaka z przewijakiem lub łóżeczko turystyczne dwupoziomowe. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe akcesoria np. moskitiery, aby chronić dziecko przed owadami. Posiadamy szeroki wybór łóżeczek turystycznych. Posiadamy wiele modeli różniących się kolorystyką, rozmiarem oraz dodatkowymi funkcjami takimi jak: łóżeczka składające się do małych rozmiarów, z regulowanym daszkiem, z kółkami itd. Wszystko po to, aby spełnić potrzeby rodziców i dziecka podczas podróży.

Materace do łóżeczka

W ofercie posiadamy szeroki wybór materacy do łóżeczek tradycyjnych i turystycznych. Komfort podczas snu jest ważnym elementem wpływającym na zdrowie i rozwój niemowlęcia. Posiadamy różne rodzaje materacy, które zapewnią odpowiednią higienę snu oraz będą stanowiły prawidłowe podparcie dla dopiero kształtującego się kręgosłupa. Posiadamy materace dwustronne, lateksowo - piankowe. Z nami znajdziesz materac do łóżeczka idealnie dopasowany do potrzeb Twojego dziecka.

Akcesoria

W tej kategorii dostępne są również akcesoria, które w znacznym stopniu mogą ułatwić Ci podróż z maluchem. Zawieszki do łóżeczka lub zawieszka kostka sensory sprawią, że Twoje dziecko nie będzie się nudziło. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria służące do zabawy mają pozytywny wpływ na rozwój psychiczny oraz fizyczny. Rozwijają nie tylko zdolności manualne, ale także rozbudzają naturalną ciekawość w dziecku i rozwijają zdolność kreatywnego myślenia. Zawieszki posiadają wygodne uchwyty, które umożliwiają zamontowanie zabawki w wózku, samochodzie, czy też łóżeczku. Świecąca karuzela zamontowana na łóżeczku umili czas delikatnymi melodiami oraz pozwoli wyciszyć się i zrelaksować. 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny