• Książeczki

Książeczki edukacyjne- zadbaj o właściwy rozwój swojego dziecka

Dzieci to mali odkrywcy. Już od pierwszych miesięcy życia pragną poznawać świat, ludzi, panujące zwyczaje i reguły. By doskonale pokazać każdemu dziecku ogromną paletę różnorodnej wiedzy, doskonałym "narzędziem" będą książeczki edukacyjne. Co wnoszą one w życie każdego młodego człowieka? Jakie wybrać?

Szeroka gama korzyści płynąca z książeczek edukacyjnych

Książeczki obrazkowe dla dzieci rozwijają dziecięcą wyobraźnię, jak również pomagają w kształtowaniu umiejętność z zakresu motoryki małej, zwłaszcza w zakresie koordynacji oko- ręka. W tym celu najbardziej trafnym wyborem będzie np. książki sensoryczne, która perfekcyjnie zachęci dziecko do zabawy czy Zwierzęta i rośliny polski- książeczka z naklejkamiKsiążeczki edukacyjne dla dzieci pozwalają także na poruszanie trudnych dla opiekunów tematów, które mogą zostać w przystępny, łatwy sposób wytłumaczone- np. Dbam o swoje zęby czy Idę do lekarza. Co istotne, jak sama nazwa wskazuje, książeczki edukacyjne dążą do pogłębiania wiedzy dzieci, na każdym etapie ich rozwoju i życia, począwszy od pierwszych miesięcy. 

Książeczki obrazkowe dla dzieci- szeroka różnorodność wyboru 

Książeczki edukacyjne dla dzieci to bardzo obszerna kategoria, w której odnaleźć możemy produkty dopasowane do wielu indywidualnych potrzeb i preferencji. Szczególną uwagę należy poświęcić na książeczki interaktywne. Doskonałym przykładem jest książka Piosenki dla maluszka- Ojciec Wirgiliusz. Książeczki interaktywne dla dzieci to pozycję z wielu obszarów różnorodnych zainteresowań.  Pojazdy, dinozaury, zwierzęta. Jeśli zaś chcemy szczególny nacisk położyć na rozwój językowy naszego Malucha, wówczas warto postawić na książeczki obcojęzyczne, takie jak np. The funny train- język angielski dla przedszkolaków. Oczywiście nie możemy zapomnieć o bajkach które uczą, bawią i rozwijają wyobraźnie. Ciekawą propozycją są opowiadania detektywistyczne dla dzieci np. „Tajemnica czwartego porwania”. Następną propozycją są wierszyki dla dzieci, baśnie i legendy, opowiadania edukacyjne, to tylko kilka najbardziej popularnych przykładów

 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny